ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

14. 10. 2020

PROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizace

PROFITLINE AluClip spojují jedinečné izolační vlastnosti nejmodernějších plastových oken s dlouhou životností a luxusním vzhledem oken hliníkových. Podívejme se tomuto Rolls Roysi mezi okny a dveřmi pod kapotu.

 

Neomezená paleta barev a prodloužená životnost

Hliníkový plášť dodává plastovému korpusu jedinečné vlastnosti hliníkových oken. Vnější vzhled zaujme svou elegantností, čistými liniemi a téměř neomezenou možností barevného zpracování.

Hlavní kvality hliníkového pláště jsou:

  • luxusní design
  • snadná údržba
  • odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • neomezené barevné zpracování

 

Kvalita plastových oken

Moderní plastová okna a dveře systému KÖMMERLING 88 se vyznačují převážně optimálními vlastnostmi v tepelné a zvukové izolaci. Nejmodernější konstrukce plastových oken nabízí vysokou funkční spolehlivost.

Hlavní kvality plastových oken:

  • úsporné okno vhodné i do nízkoenergetických a pasivních domů
  • středové těsnění a stavební hloubka 93,5mm
  • izolační trojskla
  • možnost velkoformátového zasklení

 

To nejlepší z obou

Kombinací hliníkového opláštění plastové konstrukce, získáte okna splňující všechny současné požadavky na funkční a udržitelná okna, nebo dveře.
Stabilní konstrukce okna PROFITLINE AluClip pojme zasklení izolačním trojsklem až do tloušťky 56 mm, což umožňuje velké plochy oken pro atraktivní fasádní design s vynikajícími hodnotami zvukové izolace. Velké okenní plochy také zaručují lepší solární výhřevnost interiéru.

Dveře PROFITLINE Portal AluClip nabízení kromě zmíněných kvalit i širokou škálu členění dveří a dveřních výplní, včetně překryvných typů a možnosti osazení designových madel.
Tři těsnící roviny v drážce křídla a rámu přináší lepší vzduchotěsnost, ochranu proti prudkému dešti a zlepšují tepelnou prostupnost. Speciální těsnění windstop zabraňuje profukování v místě napojení rámu a prahu dveří a elegantně tak řeší oslabené místo celé konstrukce. Masivní bezpečnostní kování zamezuje postupnému svěšení křídla dveří. Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích západkách a další tři kónické háky se vysunou při zamknutí.

Dále nabízíme i zdvižně-posuvné dveře Premidoor HS Portal AluClip zajišťující skutečně velkorysé výstupy na terasu, či do zahrady.

Okna jsou registrována v programu Zelená úsporám.

Pokud rádi využíváte současných technologií přinášející mnohé benefity nejen ve finanční úspoře, ale i v dlouhé životnosti materiálu, neváhejte nám zaslat poptávku.

 

PROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizacePROFITLINE AluClip - žhavá novinka 2020 spojuje kvalitu s dlouhou životností - fotky z realizace

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Vyrábíme plastová okna: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v těchto oblastech: okna, dveře a veškeré doplňující příslušenství. Pracujeme bez ohledu na náročnost požadavků našich zákazníků. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky plastových oken standardně zahrnujeme: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě oken. 
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Plastová okna Olomouc