ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastová okna a dveře Olomouc

Plastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře Olomouc

Zabýváme se nákupem, prodejem a montáží oken a dveří již od roku 1995. Svým zákazníkům chceme již od počátku vždy vycházet maximálně vstříc, proto jsme po devítiletém aktivním působení na trhu s okny v roce 2004 rozšířili naši činnost o vlastní výrobu plastových oken a dveří. 

Ve stejném roce jsme veškeré aktivity fyzických osob transformovali na právnickou osobu PVC OKNA s.r.o., která zahájila svou činnost na počátku roku 2005.

Máme ambice patřit ve svém oboru k těm nejlepším. Přistoupili jsme proto k implementaci systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 (později 9001:2009), kterou jsme na počátku roku 2008 zdárně ukončili ziskem certifikátu.

V Olomouci nás nalezenete na Wellnerově ulici u Čechových sadů.

Plastová okna a dveře Olomouc

Vydejte se na malou exkurzi do procesu výroby plasových oken a dveří - klikněte zde pro krátké video. Dále si můžete prohlédnout video z průběhu výměny oken - klikněte zde pro zobrazení videa.

Pobočka Olomouc

Pobočku v Olomouci na Wellnerově ulici jsme se rozhodli otevřít pro velký zájem o naše výrobky z okolí Olomouce v roce 2005. Chtěli jsme také vyjít vstříc olomouckým zákazníkům a zkvalitnit jim nabízený servis.

Široká nabídka plastových oken a dveří Olomouc

Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství v Olomouci a okolí, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka standardně zahrnuje:

  • řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K
  • řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K
  • možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken

Plastová okna Olomouc a jejich testování

Za výslednou kvalitou našich výrobků, ať už plastových oken či dveří, stojí nejen naše úsilí, zkušenosti a použité technologie, ale také samotná zkouška vlastnostní výrobků v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně.

Okna a dveře Olomouc vyrobeny špičkovými technologiemi

Pro výrobu plastových oken používáme špičkový německý profilový systém KÖMMERLING a kování SIEGENIA-AUBI, které rovněž přestavuje špičku mezi výrobci okenního kování. Okna jsou zasklívána izolačními skly celosvětového producenta AGC Flat Glass. Jsme si vědomi, že pouze výběrem dílčích špičkových technologií můžeme dosáhnout nejvyšší kvality finálního produktu.

Vysoká kvalita a dlouhodobé záruky na plastová okna a dveře Olomouc

Naše strategie je nabízet zákazníkům výrobky, které vynikají vysokou kvalitou. To podtrhuje také skutečnost, že vám nabízíme 10letou záruku na stálost vlastností okenního profilu, na izolační skla a také 5 let na bezporuchovou funkčnost kování.

Zelená úsporám

Již 25. dubna 2009, tedy pouhé 3 dny po zahájení možnosti žádat o dotace z dotačního programu „Zelená úsporám“, byla naše společnost, stejně jako veškeré její výrobky, registrována v tomto programu. Jako první společnost v České republice jsme zahájili výrobu plastových vchodových dveří s prostupem tepla až Ud=0,82 W/m2K.

Program stále pokračuje pod názvem "Nová zelená úsporám" a podávat žádosti o dotace na plastová či hliníková okna pro rodinné a bytové domy je možné až do roku 2021 nebo do vyčerpání stanovené alokace. Více informací o programu se dozvíte ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

Naše další pobočky


Slovníček pojmů plastových oken

Vybíráte plastová okna a nevíte, co různé pojmy a hodnoty znamenají? Připravili jsme pro Vás slovníček pojmů plastových oken, který naleztete ZDE.


Užitečné odkazy

  • Brožury - podrobné brožury plastových oken, které máme v naší nabídce 
  • Letáky - podrobné informace o plastových oknech, stabilizátoru Greenline, vchodových dveří, kování oken a dveří..
  • Firemní dokumenty - záruční podmínky a reklamační řád plastových oken, osvědčení nezávadnosti oken a dveří, certifikáty, osvědčení...
  • Prohlášení o vlastnostech

Dotace z EU

V roce 2017 jsme dokončili rekonstrukci výrobního objektu v obci Hájov. Na tuto rekonstrukci jsme obdrželi dotaci z projektů Evropské unie - Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Podrobnosti k projektu naleznete zde.  

Cíl a zaměření Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost:

Cílem Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je dosažení konkurenceschopné a udržitelné ekonomiky založené na znalostech a inovacích. Pojem „konkurenceschopný“ zahrnuje schopnost místních firem prosazovat se na světových trzích a vytvářet dostatek pracovních míst. Pojem „udržitelný“ zvýrazňuje dlouhodobý horizont konkurenční schopnosti, což zahrnuje mj. i environmentální dimenzi hospodářského rozvoje.

Program je zaměřený na rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace, rozvoj podnikání a konkurence schopnosti malých a středních podniků, energetické úspory a rozvoj vysokorychlostních přístupových sítí k internetu a informačních a komunikačních technologií.

Více informací o Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost naleznete např. na Ministerstvu průmyslu a obchodu

Plastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře OlomoucPlastová okna a dveře Olomouc

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Školská čtvrť 354
603 460 310
frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

Revoluční 1525/6
734 578 124
nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

Wellnerova 1215/1
734 578 126
olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

Roháčova 3339/5
734 578 125
ostrava@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Vyrábíme plastová okna: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v těchto oblastech: okna, dveře a veškeré doplňující příslušenství. Pracujeme bez ohledu na náročnost požadavků našich zákazníků. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky plastových oken standardně zahrnujeme: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě oken. 
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Plastová okna Olomouc